Minimaraton w 2013 roku

Dnia 30 czerwca 2013 roku odbędzie się XXIII Festyn Rekreacyjno Sportowo Biegowy w Chrzanie.

Radość dzieci, zadowolenie z przebiegnięcia trasy, gratulacje i dobra pogoda, to wszystko sprawiło, że 30 czerwca 2013 r. będziemy wspominać jako kolejny udany festyn. Tutaj można zobaczyć fotogalerię.

Już tradycyjnie w ostatnią niedzielę czerwca odbył się Festyn Rekreacyjno – Sportowo – Biegowy, a w jego ramach XXIII Bieg Minimaraton Romana. Jak zawsze imprezę rozpoczęły zawody najmłodszych. Po nich kolejne klasy walczyły o miejsca na podium. Po raz pierwszy w tym roku na naszej imprezie czas zawodników w biegu głównym na dystansie 10,5 km mierzono elektronicznie, a biegacze mogli dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Biuro zawodów jak zawsze mieściło się przy Świetlicy Wiejskiej. Zapisu na bieg można było dokonać również na miejscu, w dniu zawodów.

Weryfikacja zawodników przebiegała bardzo sprawnie. Każdy biegacz startujący w biegu na 10 km otrzymał statuetkę pamiątkową. Na linii startu stanęła ponad setka uczestników, w tym reprezentanci Ukrainy. Po raz pierwszy w tym roku pojawiły się na naszym minimaratonie wózki z dzieciaczkami, pchane przez swoich rodziców, które wywoływały serdeczne uśmiechy na ustach kibicujących. Bardzo nas cieszy, że zawodnicy biorący udział w naszej imprezie biegowej są zawsze bardzo mile i pozytywnie nastawieni.

Pogoda w czasie odbywania się festynu biegowego dopisała, chociaż od rana nie zapowiadało się najlepiej. Trasa biegu prowadziła ulicami naszej wsi. Jako pierwszy linię mety przekroczył Paweł Tarasiuk, natomiast wśród pań tryumfowała Shizhana Rybak. Wszystkich biegaczy pozdrawiamy i cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy gościć u nas tak wspaniałych ludzi i do zobaczenia za rok.

Dziękujemy jednocześnie naszym sponsorom, dzięki którym po raz dwudziesty trzeci zrealizowaliśmy nasze przedsięwzięcie. Słowo dziękujemy kierujemy do wszystkich, którzy bezinteresownie okazali nam swoją pomoc…

Comments are closed.