Minimaraton w 2014 roku

Dnia 29 czerwca 2014 roku odbył się XXIV Festyn Rekreacyjno Sportowo Biegowy w Chrzanie.

Dwudziesty czwarty raz przynieśliśmy zadowolenie dla dzieci, młodzieży i starszych. Sprzyjająca pogoda 29 czerwca 2014 r. sprawiła, że zaliczymy go do udanych.

Imprezę rozpoczęły zawody najmłodszych a po nich startowały kolejne roczniki do walki o miejsca na podium. Czasy zawodników w biegu głównym na dystansie 10,5 km mierzono elektronicznie, a biegacze mogli wcześniej dokonać rejestracji elektronicznej. Biuro zawodów mieściło się przy Świetlicy Wiejskiej i funkcjonowało od godz. 14:00 w dniu zawodów. Zapisu na bieg można było dokonać również na miejscu, w dniu zawodów. Weryfikacja zawodników przebiegała bardzo sprawnie.

Bardzo nas cieszy, że zawodnicy biorący udział w naszej imprezie biegowej są zawsze bardzo mile i pozytywnie nastawieni. Pogoda w czasie odbywania się festynu biegowego dopisała, chociaż od rana nie zapowiadało się najlepiej. Trasa biegu prowadziła ulicami naszej wsi. Jako pierwszy linię mety przekroczył Adam Nowicki z Gostynia a drugim był biegacz z Jarocina Michał Cenkier. Po zakończonym biegu każdy uczestnik otrzymał darmowy napój i posiłek oraz statuetkę z napisem.

Wszystkich biegaczy pozdrawiamy i cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy gościć u nas tak wspaniałych ludzi i liczymy, że zobaczymy się za rok. Bardzo miło wspominamy biegających gości z zagranicy. Volodomyr Timashov z Doniecka zajął trzecie miejsce. Dziękujemy jednocześnie naszym sponsorom, dzięki którym po raz dwudziesty czwarty zrealizowaliśmy nasze przedsięwzięcie. Wszystkich staraliśmy się zamieścić w folderze reklamowym oraz przy podium. Słowa DUŻEGO PODZIĘKOWANIA kierujemy do wszystkich, którzy bezinteresownie okazali swoją pomoc w zorganizowaniu imprezy, której przygotowania rozpoczynają się zawsze kilka miesięcy wcześniej.

Comments are closed.